Rodzaje fryzur damskich dla średnich włosów – imiona, zdjęcia i opisy

Rodzaje fryzur damskich dla średnich włosów: imiona, zdjęcia i opisy

Być może teraz nie można już policzyć wszystkich fryzur damskich dla średnich włosów, które oferuje nowoczesna moda. Co więcej, gdy trendy są kreatywne podejście autora do każdego konkretnego obrazu. Ale nadal udało nam się usprawnić ten twórczy chaos i wyróżnić główne typy. Powiemy Ci zdjęciami i tytułami!

1. Kareta

Kwadrat średniej długości najczęściej sięga do ramion lub schodzi nieco niżej. Teraz, oprócz klasycznego prostego kroju, coraz częściej wybierają kwadrat postrzępiony lub stopniowany.

Kwadrat

2. Wydłużony kwadrat

A jeśli chcesz pozostawić jeszcze większą długość, wybierz wydłużony bob. W różnych interpretacjach może sięgać niemal do klatki piersiowej. I znacznie rzadziej wymaga stylizacji.

Wydłużony bob

3. Bob z wydłużeniem

Zachowany jest podstawowy zaokrąglony kształt i płynne przejście boba, ale długość się wydłuża. Wygląda ciekawie z przednimi pasmami twarzy do brody i poniżej oraz z bardzo krótkim tyłem głowy.

Bob z wydłużeniem

4. Bob-Caret

Długość i kształt boba z objętością boba – czego jeszcze potrzebujesz? Bob-bob bardzo harmonijnie łączy się z ukośnymi grzywkami i bocznym rozstaniem.

Samochód Boba

5. Kaskada

Wielowarstwowa kaskada zakłada zgrabne przejście długości od korony w dół. Spektakularnie opada na ramiona i jest bardzo dobry zarówno na proste włosy, jak i loki.

Kaskada

6. Drabina

W przeciwieństwie do kaskady, w przypadku drabiny, długość stopniowo przechodzi od twarzy do tyłu głowy. Ponadto drabina jest gładka lub wyraźnie schodkowa.

Drabina

7. Kaskada przednia

Etap czołowy różni się nieco od zwykłej geometrii i w rzeczywistości łączy jego cechy i cechy drabiny. Trudno wymyślić bardziej wszechstronną i codzienną opcję!

Kaskada przednia

8. Młotek

Stara fryzura Davida Bowiego i Jona Bon Jovi została zreinterpretowana w nowoczesnym wydaniu! A teraz jest odważnie wybierany przez młode dziewczyny, dodając trochę dyplomów i zaniedbań.

drewniany młotek

9. Rapsodia

Wśród kaskadowych fryzur rapsodia jest prawdopodobnie jedną z najbardziej kobiecych i eleganckich. Szczególnie dobrze sprawdza się na włosach falowanych oraz w połączeniu ze stylizacją.

Rapsodia

10. Francuska fryzura

Francuski urok to niesamowita równowaga między czułością a śmiałością. Są to podarte, rozczochrane fryzury, ale o bardzo eleganckim kształcie dla specyficznego wyglądu.

Fryzura francuska

11. Strzyżenie na nodze

Najczęściej w tej technice wykonuje się kwadrat lub kwadrat. Najważniejsze jest to, że część włosów z tyłu głowy jest skrócona lub całkowicie ogolona. Rezultatem jest nowa i jeszcze ciekawsza geometria.

Fryzura na nodze

12. Sesja

W sesji najważniejsze są zaokrąglone linie i gęste grube grzywki. Ale długość jest już zmienna, więc może sięgać ramion i poniżej.

Sesja

13. Chelsea

Chelsea to jedna z najbardziej ekstrawaganckich fryzur dla tych, którzy nie boją się eksperymentów i prowokacyjnych stylizacji. Pomimo tego, że większość głowy jest skrócona bardzo krótko, długość jest zachowana w postaci grzywki, bocznych pasm oraz z tyłu głowy.

Chelsea

14. Ogon lisa

Jest to prosty trójkątny krój, który sprawdza się na prawie każdej długości włosów. Lisi ogon natychmiast dodaje fantazyjnego akcentu.

Ogon lisa

15. Proste cięcie

Jeśli kwadrat nadal wiąże się z tworzeniem kształtu, to prosty krój jest dosłownie fryzurą dla linijki. Moda na niego powróciła z trendem na czystą geometrię i minimalizm.

Proste cięcie

16. Kudłaty

Rozdarta i rozczochrana kudłata fryzura jest ucieleśnieniem samej koncepcji „kreatywnego chaosu”. Działa najlepiej z tymi samymi podartymi i niechlujnymi grzywkami.

Kudłaty

17. Strona

Wydłużona strona balansuje gdzieś pomiędzy fryzurami na nodze i czapce. Grube grzywki w połączeniu z łukowatym zaokrąglonym krojem doskonale podkreślają wygląd i kształt całej twarzy.

Strona

18. Głupi Bob

Jeśli kształt zwykłego boba jest budowany z uwzględnieniem linii kości policzkowych i budowy twarzy, to tępy bob jest prawie prostym cięciem. Ale jednocześnie zachowana jest ta sama objętość na czubku głowy.

Głupi Bob

19. Zorza polarna

Oryginalna warstwowa fryzura zapewnia wyraźny kontrast między długościami różnych warstw włosów. Świetnie wygląda po lekkiej, niedbałej stylizacji mokrymi dłońmi.

Zorza polarna

20. Rozstanie boczne

Boczne rozcięcia wydają się praktycznie wypierać klasyczne. I to nie tylko to, ponieważ możesz wybrać go specjalnie do swojego typu, aby podkreślić wszystkie zalety.

Rozstanie z boku

21. Geometria

Warto wyróżnić geometryczne fryzury jako osobny trend. Są bardzo różnorodne, ale nie zawsze można ich pomylić z żadną inną techniką.

Geometria

22. Debiut

Kolejna wielowarstwowa i wielowarstwowa fryzura jest idealna dla kobiet mody w każdym wieku. Debiut średniej długości nadaje lekkości i objętości nawet cienkim, prostym włosom.

Debiut

23. Grunge

Grunge wszedł w codzienną modę wraz z innymi elementami subkultur. Jego ogromną zaletą jest to, że nie trzeba w ogóle myśleć o stylizacji, a nawet grzebieniu.

Grunge

24. Asymetria

Najprostszą i najbardziej wdzięczną wersją asymetrii jest inna długość pasm po obu stronach z płynnym przejściem. Efekt można wzmocnić rozstępem bocznym, ogolonymi skroniami i innymi technikami.

Asymetria

25. Włoski

Temperamentny Włoch zasługuje na swoją nazwę. Tylko na pierwszy rzut oka wydaje się, że podarte pasma znajdują się bez jakiegoś systemu!

Włoski
Aleksandra
Edytor serwisu